Güvenli Ödeme


Sitemizden yapılan alışverişlerde şu ödeme yöntemleri kabul edilmektedir:

* VISA kredi kartı/banka kartı
* MASTERCARD kredi kartı/banka kartı
* Havale / EFT

Ödeme siparişinizde belirtilen para biriminde yapılmalıdır.

Ödeme alındıktan sonra ürünler tedarik edilir. Siparişinizi verdikten sonra 30 gün içinde ödeme tarafımıza ulaşmazsa siparişiniz iptal edilir.
 

Kredi kartı/banka kartı ile ödeme

Kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapıyorsanız, siparişi verirken kart bilgilerinizi girmeniz gerekir.

Siparişinizi verdiğinizde, kart sahibi firmayla iletişime geçilerek kartınızın ödeme yöntemi olarak kullanılabilmesi için izin istenir. Kredi kartı veya banka kartı sahibi firma kartınızın sipariş verilen ürünlerin ödemesi için kullanımına izin vermediği sürece siparişiniz kabul edilmez (ve ürünler tarafınıza gönderilmez). Kredi kartı veya banka kartı sahibi firma kartın kullanımına izin verdiğinde, satınalma işlemi tamamlanana veya iptal edilene kadar gereken tutar kartınızda bloke edilir. Ancak, satınalma işlemi tamamlanana kadar kartınızdan hiçbir ücret tahsil edilmez. İptal edilen siparişlerde bile izinler 3 ila 7 gün boyunca beklemede kalabilir. Böyle durumlarda hiçbir ücret tahsil edilmez ve sonrasında tutar üzerindeki bloke kaldırılır. İzinler hakkında bilgi için lütfen kredi kartı veya banka kartı sahibi firma ile iletişime geçin.

Kredi kartı veya banka kartı sahibinin kimliğini doğrulamak için uygun belgeleri talep etme hakkımızı saklı tutarız.

Sitemizin güvenliğini sağlamak ve dolandırıcılıkları engellemek için makul olan tüm dikkat gösterilmektedir. Bu sitedeki tüm kredi kartı ve banka kartı işlemleri güvenli bir çevrimiçi ağ geçidi olan Ingenico ePayments tarafından gerçekleştirilir ve Ingenico ePayments ödeme bilgilerinizin saklanmasından ve güvenli bir ortamda otomatik olarak işlenmesinden sorumludur. Tamamen kendi takdirimizle, istediğimiz zaman, yüksek dolandırıcılık riski olduğuna inandığımız belirli ülkelere veya bölgelere teslimatı sınırlandırabiliriz.

Havale / EFT ile ödeme

Ödemelerinizi havale ya da EFT yöntemlerinden birini kullanarak aşağıda bilgileri verilen RND banka hesabı üzerinden yapabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Havale ve EFT ödemelerinizde, alıcı ismi mutlaka RND Yazılım ve E-Ticaret A.Ş olarak girilmelidir. Ayrıca, havale ya da EFT ödemelerinde ödemenin hangi siparişe ait olduğunu belirtmek adına açıklama bölümüne sipariş numaranı eklemeniz gerekmektedir.

Havale yöntemi ile verilen siparişlerin hesap kontrolleri günlük olarak saat 15:00'da gerçekleştirilmektedir. 2 iş günü içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler sistem tarafından otomatik olarak iptal edilecektir.

Havale Bilgileri
Hesap Adı: RND Yazılım ve E-Ticaret A.Ş
Banka : Garanti Bankası
Hesap Türü : TL
Hesap No: 6293669
Şube Kodu: 1666
Şube Adı: BOĞAZİÇİ TİCARİ
İban: TR02 0006 2001 6660 0006 2936 69