CHINO PANTOLON İLE HANGİ AYAKKABI TERCİH EDİLİR

Herkesin chino pantolonların neyi temsil ettiği konusunda kendi fikri vardır. Bazıları, istisnasız bej veya açık krem olan orijinal, oldukça resmi, askeri tarz chino pantolonlardan vazgeçemez. Ancak bazıları da pantolonu çok daha açık yorumlar - sonuçta konu renkten ziyade her zaman stil olmuştur. Chino pantolonlar daha çok resmi / gündelik karışımı olan, hem ofis ortamına hem de Cuma gecesi şehirde dışarıda olduğunuz zamanlara uyum sağlayan bir pantolondur.

Bu da bizi bir sonraki soruya getiriyor: chino pantolonlar nasıl giyilir? Şık ve rahat arasındaki ince çizgide yer alan chino pantolonları tamamlayacak çok sayıda ayakkabı ve giysi seçeneğiniz var. Şimdi chino pantolonlara ilişkin en yaygın soruları ele alalım.

CHINO PANTOLONLAR İLE HANGİ AYAKKABILARI GİYMELİYİM?

Chino pantolonların yarı resmi yapısı sayesinde, neredeyse her tür ayakkabı ile giyebilirsiniz. Kot pantolonla ne giyebilirseniz, chino pantolonla da giyebilirsiniz; ancak daha düzenli görünümü nedeniyle, şık bir ayakkabı da uyumsuz görünmeyecektir.

Güzel bir çift chukka ayakkabı chino pantolonları ortaya çıkaracaktır. Kahverengi chukka ayakkabı, herhangi bir sosyal etkinlik ve birçok modern iş etkinliği stil kurallarına uygun olarak, geleneksel bej veya lacivert chino pantolonlar ile uyumludur.

Gerçekten rahat takılmak istediğinizde, bolca bir düz paça chino pantolon, favori spor ayakkabılarınızla mükemmel uyum sağlar. Timberland koyu renkli chino pantolonunuz ile beyaz spor ayakkabılarınızı giyin.

Chino pantolonlar genellikle baldıra yakın olacak şekilde tasarlandıklarından, kalın çizmelerle giymek zor olabilir; ancak Timberland Chelsea botumuz altına rahatça oturacak ve iyi görünecektir.

ERKEKLER CHINO PANTOLONU NASIL GİYER?

Chino pantolonların güzel yanı, kumaş pantolonlar gibi belirli bir kıyafete uymak zorunda olmamaları, ancak jeanden daha şık olmalarıdır; bu da daha şık giyinseniz dahi pantolonunuzun uyumsuz görünmeyeceği anlamına gelir. Resmi kıyafet ile birlikte kot pantolon giymek, biraz fazla zorluyormuşsunuz gibi görünebilir.

Chino seven erkeklerin sır gibi sakladığı bir şey var. Birkaç renk chino pantolonunuz varsa, aslında kot pantolona ihtiyacınız yok; her zaman chino pantolonlar ile giyecek bir şeyler bulabilirsiniz. Bej chino pantolon ile Timberland'in hafif, günlük gömleklerinden birini deneyin. Hatta bir yağmurluk ya da şık bir ceket bile giyebilirsiniz; yine de uygun görünecek.

Bir iş toplantınız veya sunumunuz mu var? Düğmeli bir gömlek ve şık ayakkabılar giydiğiniz andan itibaren, Timberland chino pantolonlarınız aniden daha az gayri resmi hale gelecek ve duruma mükemmel uyum sağlayacak. Chino pantolonlar gerçekten çok yönlü kullanıma uygun.

 

GRİ CHINO PANTOLONLAR İLE NE GİYEBİLİRİM?

Grinin nötr özelliği, çok çeşitli renkli ayakkabılar ve üstler ile gri chino pantolonları giyebileceğiniz anlamına gelmektedir. Bir kural varsa, o da muhtemelen daha fazla gri renk giymemeniz gerektiğidir. Siyah veya kahverengi ayakkabılar gayet uygundur; koyu bordo veya kahverengi bir üst ile mükemmel bir denge elde edebilirsiniz.

Tüm kıyafetlerde olduğu gibi, gri chino ayakkabılarınızı ile ne giydiğiniz duruma bağlıdır. Bir kokteyl partisine mi gidiyorsunuz? Gri chino pantolonlarınızı koyu renk bir ceket, renkli gömlek ve siyah ayakkabılarla eşleştirdiğinizde gayet iyi görüneceksiniz. Gündelik bir durumda giyecekseniz, bol bir t-shirt veya kazak, spor ayakkabı veya gündelik ayakkabılar ile uyum sağlayacaktır.

 

CHINO PANTOLONLARI NE İLE GİYEBİLİRSİNİZ?

Hem rahat hem resmi olabilmeleri sayesinde, chino pantolonlar tıpkı jeanler gibi giyilebilir; jeanlerden farklı olarak daha resmi de kombinlenebilir. Daha şık ayakkabı, bir gömlek ve bir ceketle olduğu gibi, spor ayakkabılar ve bir t-shirt ile de eşit derecede uyumludur. Her şey duruma ve mevsime bağlıdır.

Barbeküden düğüne kadar tipik yaz etkinlikleri için bir çift Timberland chino pantolon ile uyum sağlamanız garanti; yalnızca resmiyet seviyesine göre ayakkabılarınızı ve üstlerinizi seçin. Aynısı sonbahar ve kış etkinlikleri için de geçerlidir; ancak bir kazak ile daha fazla katman kullanmanız gerekmektedir. (Bazı chino pantolonlarımız kadife kumaştan üretildi - daha soğuk aylar için iyi bir seçim)

Ancak daha şık giyinmeniz gerektiğinde de güvenilir chino pantolonları imdadınıza yetişir. Timberland koyu renk chino pantolonlar, en resmi ortamlar için özellikle iyi bir seçimdir; bir çift Oxford ayakkabımızla kendinizi rahat ve özgüvenli hissedeceksiniz.

ZEYTİN YEŞİLİ CHINO PANTOLONLAR NASIL GİYİLİR?

Zeytin yeşili chino pantolonlar modaya uygundur ve şaşırtıcı genişlikte bir kıyafet yelpazesiyle uyumludur. Beyaz spor ayakkabılarınız da kahverengi ayakkabılar veya tekne ayakkabıları gibi harika görünecektir. Üstünüze giyeceğiniz haki bir t-shirt veya kareli bir gömlek, görünümü kusursuz bir şekilde tamamlayacaktır.

Timberland yeşil chinolarınızı her giydiğinizde, otantik ve rahat bir arka görünüme ulaşmanız garantidir. Arkadaşlarınızla dışarıdayken pantolonunuzu beyaz bir t-shirt ve spor ayakkabılarla giyin; veya işteyseniz, çok şık olmayan bir gömlek ve isteğe bağlı olarak koyu ayakkabılar ve kravatla kombinleyin. Aynı pantolon, aynı renkler, tamamen farklı iki görünüm.

MAVİ CHINO PANTOLONLAR NASIL GİYİLİR?

Jean giymeye alışkınsanız, bir çift mavi chino pantolonu nasıl giyeceğinizi zaten biliyorsunuz. Mavi jeanle giydiğiniz ayakkabı, spor ayakkabı, gömlek, kazak ve ceket ne olursa olsun, mavi chino pantolonlar ile aynı şekilde uyacaktır. Ancak chino pantolonların çok yönlülüğü sayesinde, daha resmi seçenekler de mümkün.

Timberland mavi chino pantolonlar, jeanlerin gayri resmi olduğu ancak takım elbisenin de çok kasıntı görüneceği durumlar için mükemmeldir. Bu, daha profesyonel bir görünüm sunmak istediğiniz durumların yanı sıra, aynı zamanda çok çeşitli sosyal etkinlikler için de geçerlidir. Yine de çoğu zaman, muhtemelen günlük işlerinize devam ederken, daha gayri resmi durumlarda ve son derece rahat bir şekilde pantolonunuzu giyiyor olacaksınız.

MÜKEMMEL UYUM

Chino pantolonlar, resmi / gündelik sınırlarını o kadar zahmetsizce aşıyor ki, jean pantolonların ve kumaş pantolonların kullanılabiliyor olması dahi şaşırtıcı. Ancak bahsettiğimiz üzere, gerçekten çeşitli durumlarda giyilebilirler ve hiçbir durumda kendinizi uyumsuz hissetmezsiniz. Her şey onları nasıl giydiğinize, ne ile giydiğinize ve renk seçimlerinize bağlıdır. Ama nihayetinde, bir çift şık, rahat pantolon giyiyor olacaksınız ve gerçekten önemli olan tek şey bu.

İLGİLİ İÇERİK

TIMBERLAND NASIL KOMBİNLENİR?

Timberland ayakkabılar: İster klasik botların, ister günlük sneakerların, ister zamansız tekne ayakkabıların hayranı olun; hepsini gardırobunuza yakıştırmanın bir yolu var.

Devamını oku

CHELSEA ERKEK BOTLARI NE İLE GİYİLİR?

Bir çift Chelsea bot satın almayı düşünüyor, ancak onlarla ne giyeceğinizden emin olamıyor musunuz? Bu çok yönlü, trend botlar ile hangi kot pantolonların giyileceğinden hangi renklerden uzak durmanız gerektiğine kadar tam olarak nelerle giyeceğinizi açıklıyoruz.

Devamını oku

TIMBERLAND ORIGINAL VE PREMIUM ARASINDAKİ FARK NEDİR?

Timberland bot, ikonik bir ayakkabıdır ancak klasik Original botun güncel versiyonu olan Premium 6-inch bot dahil olmak üzere, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı tür bulunmaktadır. Burada botları neyin farklı kıldığını ve sahte botları nasıl tespit edeceğimizi inceleyeceğiz.

Devamını oku

TEKNE AYAKKABINIZI ÇORAPLA BİRLİKTE GİYİYOR MUSUNUZ?

İkonik tekne ayakkabıları uzun yıllardır yaz aylarının vazgeçilmezi. Düğünlerden festivallere kadar her yere uyum sağlayan şık gündelik kıyafetlerinize rahat, havalı bir görünüm katar.

Devamını oku