MABEL TIMBERLAND İKONİK BOTLARI İLE BRIT ÖDÜLLERİNİ SALLADI

İkonik Timberland botlarını dünyanın en büyük yıldızlarının ayaklarında görmeye alışkınız. Pharell, Rihanna, Kanye, Drake ve birçok diğer ismi sık sık sarı 6 inç botlarla görüyoruz. Ancak 2020 Brit Ödüllerinde, tüm sahnede ikonik botlarımızı görmek bizi bile şaşırttı - Mabel sahne şovunda kendisi ve kadın dansçı topluluğunun ayakkabısı olarak tercih etti.

Mabel, Brit Awards gösterisini, sadece bir yıl içerisinde 188 milyon YouTube görüntülenme toplayan 2019 hit şarkısı Don't Call Me Up ile açtı. Gösteri, sahneyi dolduran ve başında insan bulunan üç sıra masa ve sahne önünde, pembe kıyafetleri içerisinde, sahne ışığı altındaki Mabel ile açılır . Birkaç dakika sonra tüm kıyafeti görünür ve klasik 6-inc Timberland Original botlar sahnede görünmeye başlar.

DANSÇILAR SAHNEYE ÇIKAR

Şarkının birinci dakikasında Mabel’in, kısa beyaz üst ve hardal rengi eşofman altı ile uyumlu sarı Timberland bot giyen dansçıları gelir. Dakikalar içinde sahneyi parçalar ve etkileyici dans rutini için daha fazla yer açmak için masaları taşırlar. Bunların hepsi, ikonik botlarımızı her şeyle giyebileceğinizin, hatta onlarla bile dans edebileceğinizin kanıtıdır.

Mabel'in markamızı sevdiğini zaten biliyorduk - 2017 yılında Flyroam spor ayakkabımızın lansmanına katılmıştı. Timberland'ı hala sevdiğini görmek harika (ve bu sevgi karşılıklı!).

İlk günde 2,3 milyon izlenme sayısına ulaşan son videosunda sevgisini göstermeye devam ediyor. Erkek arkadaşı, Mabel ve arkadaşlarının gelişmiş bir holografik randevu uygulaması aracılığıyla Bay Mükemmel'in dikkatini çekmeye çalıştığını görüyor; biz de Mabel'in ayakkabı seçimini gördüğümüzde ciddi olduğunu anlıyoruz - - bir çift siyah Timberland. Mabel'in uzun süre beklemesi gerekeceğini düşünmüyoruz ve ilk buluşmalarında nereye giderlerse gitsinler mükemmel ayakkabıya sahip olacağından eminiz.

SEÇKİN STİL

BRIT Ödülleri, önceki yılın İngiliz ve uluslararası müzisyenlerini kutlayan, her yıl düzenlenen, İngiltere'nin Grammy karşılığıdır. Mabel, canlı gösterinin yanı sıra, "En İyi Kadın Solo Sanatçı" ödülünü de aldı ve "Yılın Şarkısı" ve "En İyi Yeni Sanatçı ” ödüllerine aday gösterildi (her ikisini de Lewis Capaldi'ye kaptırdı).

Ödülü, iki BRIT ödüllü annesi Neneh Cherry'nin - "Uluslararası Solo Sanatçı" ve "Uluslararası Çıkış Yapan Sanatçı" ödüllerini - kazanmasından ve aynı zamanda hit şarkısı Manchild'i sahnede sergilemesinden tam 30 yıl sonra verildi.

2050'de ne olacağını bekleyip göreceğiz, ancak Timberlands ayakkabıların hala başarılı olacağından eminiz.

İLGİLİ İÇERİK

TIMBERLAND ORIGINAL VE PREMIUM ARASINDAKİ FARK NEDİR?

Timberland bot, ikonik bir ayakkabıdır ancak klasik Original botun güncel versiyonu olan Premium 6-inch bot dahil olmak üzere, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı tür bulunmaktadır. Burada botları neyin farklı kıldığını ve sahte botları nasıl tespit edeceğimizi inceleyeceğiz.

Devamını oku

TIMBERLAND KOLAY İLERİ DÖNÜŞÜM REHBERİ

Günlük hayatımızda bu sorumluluğu kolayca yerine getirebileceğimiz, mevcut eşyalarda başka bir amaca yönelik değişiklikler yapmaktan veya herkesin yapabileceği, basit geri dönüşüm projeleriyle nasıl yeniden kullanılabileceklerinden bahsedeceğiz.

Devamını oku

TEKNE AYAKKABINIZI ÇORAPLA BİRLİKTE GİYİYOR MUSUNUZ?

İkonik tekne ayakkabıları uzun yıllardır yaz aylarının vazgeçilmezi. Düğünlerden festivallere kadar her yere uyum sağlayan şık gündelik kıyafetlerinize rahat, havalı bir görünüm katar.

Devamını oku

EVDE KALARAK HAYAT KURTARMAYA YÖNELİK TIMBERLAND REHBERİ

Yürüyüş botlarınızı giyip tepelere çıkabilmek için cama yaslamış bir şekilde her şeyin normal dönmesini mi bekliyorsunuz? O halde tıpkı dünyanın dört bir yanındaki milyarlarca insan gibisiniz.

Devamını oku